С К Л А Д

постійних комісій Кіровоградської районної ради

сьомого скликання

 

 1.     З питань бюджету, фінансів та інвестиційної політики 

                                         Голова комісії:

Кухта Володимир Валентинович          - від партії ВО  «Батьківщина»                              

                                 Члени комісії:

1.Демченко Олександр Вікторович     - від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

2.Потєєв Сергій Ілліч                            - від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

3.Лось Петро Миколайович                  - від партії ВО «Батьківщина»;

4.Демченко Наталія Миколаївна          - від партії «Опозиційний блок»;

5.Босенко Андрій Володимирович       - від Аграрної партії України;

6.Санасарян Рубен Рафаелович            - від Радикальної партії Олега Ляшка;

7.Сергієнко Максим Володимирович   - від партії «Наш край»

 

2. З питань законності, діяльності ради, депутатської етики, регламенту 

                                           Голова комісії:

      Русінський Олег Михайлович             - від партії ВО   «Батьківщина»

 

                                    Члени комісії:

1. Кравчук Наталія Сергіївна                  - від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

2. Будулатій Людмила Миколаївна        - від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

3. Цатурян В’ячеслав Шагенович           - від партії «Наш край»;

4. Лазар Максим Сергійович                   - від Радикальної партії Олега Ляшка. 

 

3. З питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та використання природних ресурсів 

                                       Голова комісії:

Семеняка Ігор Миколайович             - від партії «Блок Петра Порошенка  

                                                                    «Солідарність»

                                 Члени комісії:

1. Базан Віталій Васильович                 - від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

2. Яцканич Віктор Михайлович            -  від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

3. Опаленик Олег Юрійович                  - від партії ВО «Батьківщина»;

4. Житній Володимир Анатолійович    - від партії ВО «Батьківщина»;

5. Маліцький Андрій Васильович         - від партії «Опозиційний блок»;

6. Забара Анатолій Олексійович           - від Аграрної партії України.

 

4. З питань власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики та зв’язку

                                               Голова комісії:

    Короленко Валентина Іванівна              -  від партії ВО «Батьківщина»;

                                                                        

                                         Члени комісії:

1. Дапринда Сергій Миколайович            – від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»;  

2. Цвігун Микола Севастянович                -  від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

3. Нестерець Володимир Анатолійович    -  від партії «Наш край»;

4. Нікітін Анатолій Анатолійович              -  від партії «Опозиційний блок»;

5. Сотніков Сергій Олексанлрович             -  від Аграрної партії України. 

 

5. З питань освіти, культури, охорони здоров’я, спорту, молодіжної політики та соціального захисту населення

 

                                             Голова комісії:

            Таровик Сергій Петрович            - від Аграрної партії України

 

                                      Члени комісії:

1.Олійник Ольга Михайлівна                 -  від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

2.Колінько Віктор Олексійович             -  від партії ВО «Батьківщина»;

3.Діденко Сергій Пилипович                  -  від партії «Наш край»;                        

4. Приймак Володимир Васильович        -  від партії «Опозиційний блок»;    

5. Жданова Валентина Миколаївна          -  від Радикальної партії Олега Ляшка.

                                         _______________________