№67

 

 

КІРОВОГРАДСЬКА  РАЙОННА РАДА

ШОСТА  СЕСІЯ   ШОСТОГО  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

від  19 травня  2011 року №  67

м. Кіровоград

Про прийняття Аджамської та Созонівської шкіл естетичного виховання дітей до спільної власності територіальних громад сіл району

Відповідно до пункту 20 частини 1 ст.43, ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 21.09.98 р. № 1482 «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», згідно з ч.5 ст.89 Бюджетного Кодексу України, враховуючи рішення Аджамської та Созонівської сільських рад,

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА :

1.  Прийняти Аджамську та Созонівську школи естетичного виховання дітей до спільної власності територіальних громад сіл району.

2.  Затвердити склад районної комісії з прийому - передачі шкіл естетичного виховання дітей до спільної власності територіальних громад сіл району згідно з додатком.

3.  Підпорядкувати прийняті школи естетичного виховання дітей до спільної власності територіальних громад сіл району відділу культури і туризму Кіровоградської  районної державної адміністрації з їх фінансуванням.

4.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, спорту, молодіжної політики та соціального захисту населення з питань власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики та зв’язку.

 

Голова районної ради                                             О.Євміна