Рішення ради

№ 203

 

КІРОВОГРАДСЬКА  РАЙОННА РАДА 

   ДЕВЯТНАДЦЯТА  СЕСІЯ   ШОСТОГО  СКЛИКАННЯ 

Р І Ш Е Н Н Я

від   25 січня  2013 року                      №  203

м. Кіровоград

Про хід виконання районної

програми «Шкільний автобус»

та продовження терміну її

дії до 2016 року

Відповідно до статті 14 Закону України "Про освіту", статті 21 Закону України "Про загальну середню освіту", пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою забезпечення у сільській місцевості регулярного безоплатного підвезення до місць навчання і додому учнів

РАЙОННА РАДА

ВИРІШИЛА :

1. Інформацію начальника відділу освіти районної державної адміністрації Крамаренко С. В. про стан виконання районної програми «Шкільний автобус», затвердженої рішенням Кіровоградської районної ради від 23 грудня 2003 року № 124, взяти до відома.

2. У зв’язку з необхідністю організації регулярного безоплатного підвезення до місць навчання і у зворотному напрямку учнів загальноосвітніх навчальних закладів району термін дії районної програми «Шкільний автобус» продовжити до 1 січня 2016 року та затвердити обсяги її фінансування згідно додатку.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань бюджету, фінансів та інвестиційної політики та з питань освіти, культури, охорони здоров’я, спорту, молодіжної політики та соціального захисту населення.

 

Голова районної  ради                                                       О. Євмiна