Рішення ради

№ 200

 

КІРОВОГРАДСЬКА  РАЙОННА РАДА 

  ДЕВ’ЯТНАДЦЯТА  СЕСІЯ   ШОСТОГО  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

від 25 січня  2013 року                             № 200 

м. Кіровоград

Про хід виконання районної програми

"Центральний регіон - 2015" у 2012 році

Відповідно до статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 17 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", заслухавши інформацію начальника управління економіки та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації Абрамович В. В. "Про хід виконання районної програми "Центральний регіон -2015", 

Р А Й О Н Н А  Р А Д А

В И Р І Ш И Л А: 

1. Інформацію начальника управління економіки та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації Абрамович В. В.  "Про хід виконання районної програми "Центральний регіон -2015"  у 2012" році взяти до відома.

2. Відзначити, що у 2012 році районною державною адміністрацією та органами місцевого самоврядування вжито комплекс заходів, спрямованих на забезпечення реалізації завдань районної програми "Центральний регіон - 2015".

3. Рекомендувати сільським радам розглянути на пленарних засіданнях сесій питання про хід виконання у 2012 році районної програми "Центральний регіон - 2015" на відповідних територіях.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради: з питань бюджету, фінансів та інвестиційної політики, з питань власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики та зв’язку, з питань освіти, культури, охорони здоров’я, спорту, молодіжної політики та соціального захисту населення.

 

Голова районної ради                                                                                           О. Євміна