Рішення ради

№ 199

 

КІРОВОГРАДСЬКА  РАЙОННА РАДА 

  ДЕВЯТНАДЦЯТА  СЕСІЯ   ШОСТОГО  СКЛИКАННЯ 

Р І Ш Е Н Н Я

від 25 січня  2013 року                                №  199 

м. Кіровоград

Про  стан  виконання Програми

соціально-економічного та культурного

розвитку Кіровоградського  району  за 2012 рік

та затвердження Програми соціально-економічного

та культурного розвитку Кіровоградського  району

на 2013 рік

На підставі статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні",  статті  17 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", заслухавши  інформацію начальника управління економіки та розвитку інфраструктури  районної державної адміністрації Абрамович В.В. про  стан  виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Кіровоградського  району  за 2012 рік та  розглянувши проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку Кіровоградського району на 2013 рік,

Р А Й О Н Н А  Р А Д А

В И Р І Ш И Л А: 

1. Інформацію про  стан  виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Кіровоградського  району  за 2012 рік взяти до відома (додається).

2. Затвердити Програму соціально-економічного та культурного розвитку  Кіровоградського району на 2013 рік (додається).

3. Рекомендувати районній державній адміністрації розробити механізм реалізації завдань Програми соціально-економічного та культурного розвитку  Кіровоградського району на 2013 рік, забезпечити контроль за його дотриманням виконавцями заходів цієї програми.

4. Зняти з контролю  рішення Кіровоградської районної ради від 20 січня 2012 року № 116  "Про програму соціально-економічного та культурного розвитку Кіровоградського району на 2012 рік".

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради: з питань бюджету, фінансів та інвестиційної політики, з питань власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики та зв’язку, з питань освіти, культури, охорони здоров’я, спорту, молодіжної політики та соціального захисту населення.

 

Голова районної ради                                                                О. Євміна