Д Е П У Т А Т И

Кіровоградської районної ради сьомого скликання  

1.

Базан Віталій Васильович ( партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»)

2.

Босенко Андрій Володимирович (Аграрна партія України)

3.

Будулатій Людмила Миколаївна (партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» )

4.

Вітюк Наталія Миколаївна (партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» )

5.

Бойко Віталій Васильович (партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» )

6.

Дапринда Сергій Миколайович (партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»)

7.

Демченко Наталія Миколаївна (партія «Опозиційний блок») )

8.

Демченко Олександр Вікторович (партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» )

9.

Діденко Сергій Пилипович ( партія «Наш край»)

10.

Жданова Валентина Миколаївна ( Радикальна партія Олега Ляшка )

11.

Житній Володимир Анатолійович (партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»)

12.

Забара Анатолій Олексійович (Аграрна партія України)

13.

Колінько Віктор Олексійович (партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»)

14.

Короленко Валентина Іванівна (партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»)

15.

Кравчук Наталія Сергіївна (партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» )

16.

Кухта Володимир Валентинович (партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» )

17.

Лазар Максим Сергійович (Радикальна партія Олега Ляшка  )

18.

Лось Петро Миколайович (партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина») 

19.

Маліцький Андрій Васильович (партія «Опозиційний блок») )

20.

Нестерець Володимир Анатолійович ( партія «Наш край» )

21.

Нікітін Анатолій Анатолійович (партія «Опозиційний блок»)

22.

Олійник Ольга Михайлівна (партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»)

23.

Опаленик Олег Юрійович (партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»  )

24.

Потєєв Сергій Ілліч  (партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» )

25.

Приймак Володимир Васильович (партія «Опозиційний блок») )

26.

Русінський Олег Михайлович (партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»  )

27.

Санасарян Рубен Рафаелович (Радикальна партія Олега Ляшка  )

28.

Семеняка Ігор Миколайович (партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» )

29.

Сергієнко Максим Володимирович  ( партія «Наш край» )

30.

Сотніков Сергій Олександрович (Аграрна партія України)

31.

Таровик Сергій Петрович (Аграрна партія України )

32.

Цатурян В’ячеслав Шагенович ( партія «Наш край»)

33.

Цвігун Микола Севастянович (партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» )

34.

Яцканич Віктор Михайлович (партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»  )