СКЛАД ПРЕЗИДІЇ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ 

Голова президії

 

Заступник голови президії

 Вітюк Наталія Миколаївна -  заступник голови районної ради

Члени президії 

 Кухта                                                 голова  постійної комісії з питань бюджету,  

 Володимир Валентинович -              фінансів та інвестиційної політики;

 

  Русінський                                      голова  постійної   комісії  з питань  

  Олег Михайлович   -                       законності, діяльності ради,   

                                                         депутатської етики,  регламенту;

 

  Семеняка                                        голова постійної комісії з питань

  Ігор Миколайович -                       агропромислового комплексу, земельних

                                                         відносин, екології та використання природних  ресурсів;

 

 Таровик                                           голова постійної комісії  з питань освіти,  

 Сергій Петрович -                           культури , охорони здоров’я, спорту,  

                                                         молодіжної політики та соціального             

                                                         захисту населення;

                                                         уповноважений представник депутатської фракції Аграрної партії України;                                            

 

 Кадигроб                                        уповноважений представник     

 Сергій Васильович -                       депутатської фракції партії «Блок 

                                                        Петра Порошенка «Солідарність»;

 

 Короленко                                       уповноважений представник       

 Валентина Іванівна -                       депутатської фракції політичної партії

                                                         Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»; 

 

 Цатурян                                          уповноважений представник          

 В’ячеслав Шагенович -                    депутатської фракції партії «Наш край»;

                                                           

 Маліцький                                        уповноважений представник  

 Андрій Васильович -                        депутатської фракції партії                  

                                                         «Опозиційний блок»;

   

 Санасарян                                        уповноважений представник              

 Рубен Рафаелович -                         депутатської фракції

                                                          Радикальної партії Олега Ляшка.